Przystanek Masaż Legionowo

Przystanek Masaż Legionowo to gabinet masażu i poradnictwa zdrowia.

W dzielnicy domków w Legionowie powstało nowe miejsce by skorzystać z możliwości poprawy samopoczucia oraz zdrowia. W gabinecie jest możliwość skorzystania z masażu relaksacyjnego i leczniczego (w tym masażu tkanek głębokich i relaksacji powięziowej, masażu sportowego i oczywiście klasycznego).

Przystanek Masaż Legionowo
Przystanek Masaż Legionowo

Poza masażem manualnym będę korzystał z masażu kamieniami, bambusami oraz terapii narzędziowej jak nożem (narzędzia IESTM) czy gwoździami terapeutycznymi (pinopresura-klawiterapia) i bańkami chińskimi.

Gabinet znajduje się w dzielnicy domków zwanej Legionowo Przystanek.  Stąd nazwa tego nowego miejsca na mapie terapeutycznych punktów pomocy w miasteczku.

Możliwy także dojazd do klienta na terenie miasta Legionowo. Dojazd jest wliczony w cenę masażu. Zabieram ze sobą przenośny stół. Proszę tylko o przygotowanie prześcieradła i ręcznika do okrycia.

Rezerwacja i kontakt Przystanek Masaż Legionowo

Do gabinetu zapraszam codziennie w godzinach 10 – 19 po wcześniejszej rezerwacji. W tych samych godzinach realizuję masaż u klienta.

Telefon: 790 611 887

Godzina masażu kosztuje 100 zł. 90 minut 140 PLN.

Kontakt mailowy: masazmaks@gmail.com

 

2 odpowiedzi do “Przystanek Masaż Legionowo”

  1. Wspaniały masaż w profesjonalnym wykonaniu. 90 minut dobrej pracy nad moimi słabymi punktami . Dokładna znajomość anatomii i fizjologii układu ruchu i skuteczna terapia dolegliwości.
    Polecam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *