Przerwa, zawieszenie voucherów i prośba o wsparcie

Drodzy pacjenci, klienci, znajomi. Od ponad tygodnia nie możemy spotkać się na masaże. Część masażystów i terapeutów jeszcze wcześniej zamknęła swoje gabinety, część nadal pracuje, starając się zapewnić bezpieczeństwo swoim pacjentom.
Z uwagi, że część moich pacjentów jest w wieku emerytalnym, a ja sam nie mam środków ochrony osobistej (fartuchy, maseczki), wolałem wstrzymać swoje masaże.

Przedłużenie karnetów – voucherów

Jak wiecie, można u mnie nabyć vouchery na pakiety masażu. Cieszyły się one wzięciem. Ich ważność jest z założenia ograniczona czasowo. Ale to, że mamy teraz izolację, nie zależy ode mnie, ani od Was. Chciałbym zapewnić, że vouchery są wydłużone i ważne. Można z nich skorzystać po uspokojeniu sytuacji epidemicznej.

Prośba o wsparcie

Codziennie dostaję SMS-y i telefony z pytaniem, czy wrócę do pracy po wszystkim. Bardzo bym chciał, aby tak się stało. Część osób, jakby niedowierzając obietnicom politycznym pyta, czy może mnie wesprzeć.
Bardzo dziękuję za te telefony – dodają one otuchy. Chciałbym Was poprosić o wsparcie mojej działalności w postaci wykupu kolejnych voucherów na masaż, do wykorzystania po tym trudnym czasie.
Karnety/vouchery są następujące:
– tradycyjnie 4=5 czyli w cenie 4 masaży, jest ich 5.
– pojedynczy voucher za 100 zł na masaż nie 60 minutowy ale 90 minutowy.

Karnety można nabyć przelewem lub przez blik, w tytule jest ważne aby wpisać „zaliczka na masaż – miesiąc (i tu wybrać np kwiecień, maj..). To o tyle istotne, że będę mógł wystawić do nich rachunek, dopiero przy naszym spotkaniu.

Dziękuję i do wymasowania
Przystanek Masaż Maks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcę masaż 790 611 887