Rezerwacja masażu on-line

Rezerwacja masażu to milowy krok podczas szukania terminu do masażysty. Od dostępności klienta i masażysty zależy kiedy odbędzie się spotkanie i masaż. W nagłych przypadkach umawianie terminu bywa kłopotliwe. Czasem ciężko także zaplanować rezerwację na przyszłość.  Problemem jest także, gdy masażysta pracuje sam: wtedy często nie może odebrać telefonu, bo właśnie jest przy stole i ma zajęte ręce.

Do czego służy rezerwacja na masaż on-line?

Aby jak najwygodniej umówić termin na masaż, coraz powszechniej wykorzystuje się systemy rezerwacji on-line. Korzystam z kilku systemów rezerwacji masażu. Pytam też moich klientów, czy nie mieli problemów z rezerwacją. Oczywiście rezerwacja masażu on-line nie wyklucza takiej rezerwacji tradycyjnie przez telefon. Czasem bywa po prostu wygodniejsza.

Jak zarezerwować masaż on-line?

Aby zarezerwować masaż przez stronę internetowa w Przystanek Masaż Maks, należy wybrać link do rezerwacji lub skorzystać z zakładki kontakt.

 

Rezerwacja masażu on-line

Poniżej zamieszczam skrypt rezerwacji. Zapraszam także do konsultacji telefonicznej oraz korzystania z formularza w razie potrzeby.

Do zobaczenia

 

REZERWACJA ON-LINE

2 odpowiedzi do “Rezerwacja masażu on-line”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *