Przystanek Masaż Legionowo

Przystanek Masaż Legionowo to gabinet masażu i poradnictwa zdrowia. W nim pomagam pozbyć się bólów pochodzenia mięśniowego wynikającego ze zmęczenia lub przeciążenia. Wykonuję także pomiar składu ciała i pomiary obwodów grup mięśniowych. Wydaje się, że gabinet wpisuje się w zapotrzebowanie mieszkańców miasta na usługę medyczną jaką jest masaż.

O Przystanku

 

masaż legionowo przystanek

Przystanek to miejsce, gdzie zaczynamy podróż. Podobnie i tu, chciałem aby nazwa gabinetu zachęcała do rozpoczęcia podróży dotyczącej zdrowia. I tak, jak na przystanek przystało, jest w nim dostępny rozkład – czyli moja oferta. Czasem też następuje zmiana rozkładu jazdy – u mnie są to promocje i akcje specjalne.

Masaż Legionowo przystanek

Gabinet znajduje się w dzielnicy domków zwanej Legionowo Przystanek.  Stąd nazwa tego nowego miejsca  – na mapie terapeutycznych punktów pomocy w miasteczku. W okolicy jest mało punktów usługowych, których centrum jest bliżej środka miasta.

Niestety w czasie pandemii zapraszam tylko do gabinetu.

Rezerwacja i kontakt Przystanek Masaż Legionowo

Do gabinetu zapraszam codziennie w godzinach 10 – 19 po wcześniejszej rezerwacji, którą można wykonać telefonicznie lub rezerwując zdalnie. W tych samych godzinach realizuję masaż u klienta. W czasie pandemii nie wykonuje masaży u klienta. Dlatego zapraszam do gabinetu.

Telefon: 790 611 887

Godzina masażu kosztuje 100 zł, a 90 minut 140 PLN. Polecam rezerwacje on line – dostępne godziny są pokazane poniżej.

rezerwacja masaż

 

 

 

 

 

 

Na zakończenie przypomnę, gdzie znajduje się Przystanek, tj. przy ulicy Batorego. Łatwo go znaleźć na mapce poniżej:

2 odpowiedzi do “Przystanek Masaż Legionowo”

  1. Wspaniały masaż w profesjonalnym wykonaniu. 90 minut dobrej pracy nad moimi słabymi punktami . Dokładna znajomość anatomii i fizjologii układu ruchu i skuteczna terapia dolegliwości.
    Polecam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *