masażysta Legionowo

Masażysta, technik masażysta, zawód medyczny słuchaczy policealnej szkoły medycznej, dwuletniej z kierunkiem technik masażysta. Wyszukiwarka w haśle „masażysta Legionowo” wskazuje co najmniej kilkanaście pozycji ofert gabinetów masaży.

Masażysta, czyli kto?

Za masażystę uznajemy osobę, która utrzymuje się, lub jej głównym zajęciem jest wykonywanie masażu. Nie ma tu miejsca na rozważanie ani o wykształceniu, anie o rodzaju masażu. Dopiero później wybieramy interesujący nas kierunek: od masaży leczniczych po masaże egzotyczne i ezoteryczne.

I tak, w masażach egzotycznych: balijskim, tajskim, lomi-lomi nui, można spotkać masażystę po kursach: tygodniowych, miesięcznych a nawet rocznym. Pytanie, czy długość kursu gwarantuje satysfakcję z masażu? Odpowiadając najprościej mogę przytoczyć opinie moich pacjentów nt masażu fizjoterapeutki (5 lat kształcenia – oczywiście nie tylko w masażu).

Czym zajmuje się masażysta?

Mogłoby się wydawać, że pytanie jak i odpowiedź są banalne. Nie zawsze jednak banalna odpowiedź, daje satysfakcje pacjentowi. Po skończeniu szkoły moim zadaniem było utrzymanie umiejętności poprzez praktykę. Z czasem, sięgnąłem po pogłębianie tematu masażu: kursy, zjazdy masażystów, fora masażu.

Generalnie masażysta poza masażem, dobrze aby umiał przeprowadzić wywiad z pacjentem, upewnić się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań, dopytać o poprzednie doświadczenia z masażem lub fizjoterapią. Pomijając sam masaż warto zadbać o utrzymanie efektu z wizyty. Mogą w tym pomóc ćwiczenia albo propozycje gdzie znaleźć ćwiczenia, jakie rejony ciała wzmocnić. Z czasem masażysta poszerza swój warsztat o techniki dodatkowe jak choćby używa baniek chińskich, narzędzi typu piny, katy, theraguny, taśmy, berety.

Masażysta w mieście Legionowo – gdzie?

Jako jeden z masażystów w Legionowie zapraszam do gabinetu w dzielnicy Legionowo Przystanek. To prawda, że większość gabinetów znajduje się w środku miasta. Moje miejsce, dzięki położeniu na uboczu, charakteryzuje się spokojną atmosferą i dogodnym dojazdem. Zapraszam do rezerwacji:

REZERWACJA ON-LINE

 

REZERWACJA ON LINE (kliknij w książkę)

rezerwacja masażu

 

 

 

 

Propozycje masażu

 

Regulamin rezerwacji i dokumentacji

cennik masaż legionowo
cennik masaż legionowo