Propozycje masażu

Trzonem Przystanku Masaż jest oferta masaży. Poniżej najpowszechniejsze propozycje masażu jakie można znaleźć w Ofercie Przystanku Masaż.

Wszystkie masaże 60 minutowe to koszt 100 zł. 90 minut 140 zł.

3 Propozycje masażu w Przystanek Masaż Legionowo

Nie ma masażu uniwersalnego. Zazwyczaj masażysta pyta podczas wywiadu z klientem, czego ma dotyczyć masaż. Ważna jest okolica ciała, z której pochodzą dolegliwości bólowe, czas w którym występują oraz ich nasilenie.

Propozycje masażu – Masaż Przeciwbólowy

Masaż przeciwbólowy Przystanek Masaż

W ramach Masażu Przeciwbólowego proponuje zabieg trwający 30-60 minut, w ramach którego wykorzystam techniki masażu klasycznego i masażu tkanek głębokich do znalezienia przyczyny problemu i jego złagodzenia. Trzeba pamiętać, że większość przyczyn bólowych powstaje powoli, wskutek zaniedbań i nawyków pracy lub szkoły. Jeden masaż, choć bardzo bym chciał, nie zawsze pomoże całkowicie wyleczyć źródło problemu.

Propozycje masażu – Masaż Sportowy

masazsportowyPrzystanekMasaz

Często mylony ze „zwykłym” masażem klasycznym, tylko bardziej intensywnym. Kliencie często mówią aby „nie był głaskaniem”. Geneza masażu sportowego jest jednak inna, i czasem może być to bardzo delikatny masaż.

Masaż ten ma za zadanie wspomóc sportowca w jego regeneracji i przygotowaniu treningowym. Możemy wyróżnić tutaj nie tylko typowe masaże potreningowe (te intensywne), ale też delikatne – wspierające w obrzękach, rozgrzewające – przed wysiłkiem oraz z elementami rozciągania.

Propozycje masażu – Masaż Relaksacyjny

Czyli to, z czym masaż zazwyczaj się kojarzy. Delikatne, płynne ruchy, ciepły olej. Dodatkowe zapachy w pomieszczeniu. Rozpieszczenie zmysłów i odprężenie.

Inne usługi z oferty Przystanek Masaż

Badanie składu ciała, waga Tanita BC 545n = 10 zł

Stretching 30 minut = 50 zł

Ćwiczenia rozluźniające 30 minut = 50 zł

 

 

Zamów masaż przez zakładkę KONTAKT.

Rezerwacja przystanek masaż

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *